Bitcoin Stalls za $9,300

Standard

Bitcoin rozpoczął dzień z negatywną dynamiką. W czasie prasy, największa kryptokurcja według Market Cap jest notowana na poziomie 9.271,13 dolarów (-0,08%), według CoinMarketCap. Wykres pary transakcyjnej USD/BTC od EXANTE Ze swojej strony, Ethereum urosło do $239.71 (+1.06%), podczas gdy XRP wzrosło o 6.83% i obecnie handluje na poziomie $0.197. Mówi zespół analityków FxPro:

“Bitcoin wykazał niewielkie zmiany w ciągu ostatniego dnia, podczas gdy większość altcoinów nadal jest na pozytywnym poziomie. Należy zauważyć, że indeks dominacji Bitcoinów stracił prawie 2% swojej wartości w ciągu ostatnich siedmiu dni.

Zawsze było to postrzegane jako pozytywne dla rynku kryptograficznego, ponieważ wskazuje to na szersze zainteresowanie nim. Cardano (ADA) jest kryptonimem o najwyższym wzroście w pierwszej dziesiątce, z 23% wzrostem w ciągu ostatnich 24 godzin. Ponadto warto wspomnieć, że w ciągu zaledwie jednego dnia Dogecoin odnotował wyjątkowy wzrost o 53%.

Wygląda na to, że ten skok nastąpił po publikacji na TikTok filmu wirusowego o perspektywach szybkiego zarabiania pieniędzy z kryptos. Wydaje się, że kryptończycy powinni rozwijać nowe platformy, aby promować się wśród młodych inwestorów. Indeks chciwości i strachu w obszarze “strachu” od zeszłego tygodnia znajduje się w stanie stagnacji. Jednakże, jest on bardzo blisko “neutralnego” terytorium, co pokazuje, że Bitcoin Code może iść w każdą stronę. RSI jest w tym samym zakresie.”

Zgodnie z rankingiem CoinMarketCap, 9 walut w pierwszej 10 jest w kolorze zielonym. Jeśli chodzi o limit rynkowy wszystkich walut wymienionych w CoinMarketCap, pozostaje on na poziomie $271 553 332 797.